نرم افزار های ریاضی، محاسباتی،مهندسی

موضوع: برنامه محاسباتی عدد پی

برنامه محاسباتی عدد پی 3 هفته 1 روز ago #22131

• behros
  • آواتار behros
  • آفلاين
  • Fresh Boarder
  • امتياز: 0
من میخوام برنامه محاسباتی عدد پی رو بنویسم با چه برنامه هایی میشه این کار رو انجام داد . ایا با c++میشه این برنامه رو نوشت
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.

برنامه محاسباتی عدد پی 3 هفته 1 روز ago #22132

• admin
  • آواتار admin
  • آفلاين
  • Administrator
  • تشکر دریافت شد 4
با هر زبان برنامه نویسی میشه این کار رو کرد.

برنامه محاسباتی عدد پی 3 هفته 12 ساعت ago #22135

• behros
  • آواتار behros
  • آفلاين
  • Fresh Boarder
واقعیت اینکه من برای محاسبه عدد پی یه روش کشف کردم.خواستم برم دانشگاه تربیت مدرس از استاد های ریاضی اونجا بپرسم روشی که من کشف کردم چیز جدیدی هست یا نه .چون من دانشجوی اونجا نبودم به من اجازه ورود ندادند و حالا قصد دارم این روش رو سیدی بزنم و تو ایران پخش کنم .البته یکی از چیزهای دیگه ای که من کشف کردم فرمولی برای محاسبه سینوس و کسینوس هر زاویه ای . حتی میتونم سینوس یک میلیاردم درجه را با دقت بالا محاسبه کنم . فقط دنبال یه برنامه نویس میگردم که من فرمول ها رو بهش یاد بدم و اون برنامه اش را بنویسد حتی بهش پول هم میدم.اگر کسی برنامه نوشتنش خوب هست اعلام امادگی کنه.

برنامه محاسباتی عدد پی 3 هفته 9 ساعت ago #22136

• admin
  • آواتار admin
  • آفلاين
  • Administrator
  • تشکر دریافت شد 4
قبل از هرچیزی، اگر فکر میکنید بهتره اول روشت رو از نظر علمی ثتب کنی، به نظرم کارت رو با کسی در میون نگذار. میتونی نحوه کدنویسی رو در حدی که کارت رو راه بندازه از متخصص بپرسی. میتونی از این فروم استفاده کنی یا فروم های دیگه.
اگر برات سرقت علمی و استفاده از روشت مهم نیست، خب اطلاعات رو بذار توی چندتا فروم، بالاخره یکی پیدا میشه کمکت کنه یا حتی میتونی توی ثبت پروژه سایت سفارشت رو ثبت کنی تا برنامه نویس برای کارت پیدا بشه. مورد دوم قطعا امنیت بیشتری داره.
موفق باشی
مدت زمان ساخت صفحه: 0.058 ثانیه